Par uzņēmumu

AQUA SAN

SIA „AQUA SAN” ir augošs uzņēmums, kurā nodarbināti augsti kvalificēti darbinieki un speciālisti ar lielu profesionālo pieredzi savā jomā. Uzņēmums veiksmīgi darbojas un attīsta četras pamatnozares: peldbaseinu būvniecību, SPA baseinu ražošanu, koka logu un durvju ražošanu un santehnikas tirdzniecību. Ja Jums ir kāda ideja par baseinu, vannu vai SPA masāžas baseinu – Mēs palīdzēsim rast veiksmīgāko risinājumu un kvalitatīvu izpildījumu.

Peldbaseini

Baseini un peldbaseini

Mūsu piedāvājumā ir baseini un peldbaseini, projektēšana un baseinu aprīkojuma uzstādīšana. Katram klientam ir iespēja izvēlēties tādu peldbaseinu, kas atbilst viņa vēlmēm un prasībām. Tas var būt dažādu izmēru un pielietojuma baseins vai peldbaseins - sporta kompleksam, skolai, privātmājai, dārzam, viesnīcai vai medicīnas rehabilitācijas centram. Veicam agrāk būvētu peldbaseinu renovāciju, atbilstošu mūsdienu tehnoloģiskajām prasībām. Kā arī veicam peldbaseinu servisu.

SPA baseini

SPA baseini

Sadarbībā ar lielāko Latvijas vannu ražotāju SIA "PAA" tiek ražoti vairāku modeļu SPA baseini. Katram SPA baseina modelim ir iespējami dažādi masāžas komplektācijas varianti. Liela priekšrocība ir iespējai izgatavot baseina korpusu no 2 daļām un savienošanu veikt jau objektā, kur veselu baseina čaulu nav iespējams ievietot.

Koka logi un durvis

Koka logi un durvis

SIA "AQUA SAN" ražo un piedāvā koka pakešu logus un durvis, kas tiek izgatavoti no augstvērtīgākās koka sagataves un aprīkoti ar visaugstākās kvalitātes furnitūru un apdares materiāliem, kas nodrošina ilgstošu funkcionalitāti un drošu ekspluatāciju.

Katram klientam ir iespēja pasūtīt koka logus un durvis dažādos krāsu toņos, kas radīs saskaņotu dizainu ar mājas eksterjēru.

Santehnika

Santehnika

Uzņēmuma piedāvājumā Jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams gaumīgas vannas istabas iekārtošanai, kas sniegs baudu un gandarījumu saviem lietotājiem. Mēs piedāvājam vannas, masāžas vannas, duškabīnes, WC podus, bidē, izlietnes, vannas istabas mēbeles, visa veida

ūdens maisītājus un aksesuārus, kā arī santehnikas kopšanas līdzekļus.

Interneta veikals

Interneta veikals

Mēs piedāvājam ne tikai preces iegādāties salonā, bet arī pasūtīt mūsu interneta veikalā. Interneta veikalā pieejamas visdažādākas preces, tai skaitā baseina ūdens ķīmiskā apstrāde, santehnika (vannas, dušas, izlietnes, zemapmetuma rāmji, WC podi, bidē, ūdens maisītāji, vannasistabas mēbeles, dažādi aksesuāri, piederumi u.c. lietas) un koka logi.

Interneta veikalā pasūtīšana notiek ļoti ērtā un ātrā veidā. Starp preču ražotājiem ir tādi plaši pazīstamo uzņēmumi kā PAA, Vispool, Que Calor, Roltechnik, Ravak, Ruben, Aquator, Jika, Balteco Moobel, Ifo, Bellavista, Villeroy & Boch, Duravit, Marmorin, Kludi, Sas, Sanit un citi.

Būsiet mīļi gaidīti mūsu salonveikalā "AQUA SAN" Brīvības ielā 292, Rīgā.