Iebūvējamie SPA baseini

SPA baseini nodrošina baudāmu peldi un gaisa un ūdens masāžu. SPA baseina veidošanā izmantoti armēti poliestera sveķi. Baseina korpuss ir ergonomisks un aprīkots ar sēdvietām. Pievēsties uzmanību, ka spa baseiniem ir nepieciešams papildus aprīkojums ūdens filtrēšanai, apsildei un kvalitātes uzturēšanai.

 

Buklets PDF

SPA baseins

 

SPA baseinu masāžas vadība ir pieejama gan sensoru gan pneimatiskajā versijās. Baseinu masāžas aprīkojums tiek ražots Eiropā atzītākajās ražotājfirmās - KOLLER (Austrija) un HIDRO AIR (Dānija). SPA baseiniem ir pieejami 6 modeļi – Alfa, Beta, Delta, Relax skimera versijā un Alfa Lux, Beta Lux pārplūdes versijā, kā arī visdažādākās krāsas, vairāk nekā 700 toņi, tai skaitā ar granīta un perlamutra efektiem. Katram SPA baseina modelim ir iespējami dažādi masāžas komplektācijas varianti - Public, Exlusive un Classic. Liela priekšrocība ir iespējai izgatavot baseina korpusu no 2 daļām un savienošanu veikt jau objektā, kur veselu baseina čaulu, nav iespējams ievietot.

 

SPA baseinis - divdaļīgs
SPA baseins no 2 daļām
SPA baseins
SPA baseinu izgatavošana

 

Firmas pieredze un speciālistu augstā kvalifikācija ir garantija, ka mūsu izstrādātais SPA baseins Jums ļaus pilnībā izbaudīt sajūtas, ko sniedz ūdens masāža.

 

Buklets PDF